українська російська англійська
На Дніпропетровщині відбувся день захисту економічної конкуренції
24.09.2013 | 12:20
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

Днями у Дніпропетровському обласному територіальному відділенні в рамках Дня відкритих дверей відбулось засідання Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України.

У рамках Дня відкритих дверей з питань захисту конкуренції був проведений круглий стіл на тему: «Дослідження органами Антимонопольного комітету України ринків, пов’язаних з вивезенням (збиранням та перевезенням) та захороненням твердих побутових відходів», під час якого Голова територіального відділення Наталя Кучугура доповіла про результати проведеного дослідження на зазначених регіональних ринках та наголосила на важливості проведення заходів, присвячених захисту економічної конкуренції в регіоні.

Також за участю державного уповноваженого Сергія Шершуна, представників Дніпропетровського територіального відділення АМКУ відбулося засідання Тимчасової Адміністративної колегії Комітету.

Колегія Комітету визнала дії ТОВ «Молочник», які полягали у розміщенні на етикетці «продукт молокомісний сирний плавлений ДРУЖБА НАШ СИРок», а не сир плавлений – «НАШ СИР», порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, та зобов’язала сплатити до державного бюджету штраф у розмірі 400 тисяч гривень.

У ході розгляду наступної справи Колегія Комітету встановила, що ТОВ «М’ясна фабрика «М’ясна традиція» оформлення етикеток ковбас варених «Лікарська» вищого сорту та «Молочна» першого сорту без дозволу (згоди) ТОВ «М’ясна фабрика «Фаворит Плюс», яке раніше почало використовувати схожі етикетки у господарській діяльності, призвело до змішування з діяльністю Заявника та накладення штрафу у розмірі 500 тисяч гривень.

Після закінчення розгляду справ відбулась прес-конференція державного уповноваженого Сергія Шершуна та Голови територіального відділення Наталі Кучугури, на якій вони відповіли на численні запитання журналістів щодо напрямів діяльності АМКУ.

Після прес-конференції відбулась зустріч Сергія Шершуна з заступником Голови Дніпропетровської облдержадміністрації Станіславом Молоковим та керівниками правоохоронних і контролюючих органів, органів місцевого самоврядування, під час якої обговорювався курс державної політики, спрямований на модернізацію всіх напрямків соціально-економічного розвитку країни, при цьому особлива увага приділялась створенню конкурентного середовища.

 

версія для друку