українська російська англійська
Микола Азаров: Україна готова розвивати співпрацю з Угорщиною в рамках регіональних ініціатив
24.09.2013 | 13:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна готова розвивати співробітництво з Угорщиною в рамках регіональних ініціатив. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром Угорщини Жолтом Шемйєном в Києві.

«Ми, звичайно, підтримуємо розвиток співпраці в рамках регіональних ініціатив, таких як Центральноєвропейська ініціатива, Вишеграська четвірка чи ряду інших ініціатив, в яких активним учасником є угорська сторона», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду зазначив, що його недавній візит до Угорщини, який відбувся у березні поточного року, засвідчив високий рівень двосторонньої співпраці.

За його словами, наша держава готова й далі розвивати співробітництво. Зокрема, йдеться про комплексний розвиток пунктів пропуску для автомобільного сполучення через українсько-угорський держкордон.

Крім того, Україна запропонувала угорській стороні розглянути можливість відміни консульських зборів за оформлення візи. Глава Уряду нагадав, що Україна в односторонньому порядку ще в 2005 році запровадила безвізовий режим для громадян ЄС.

«Є ряд інших питань, які доцільно було б обговорити, наприклад, в рамках чергового засідання українсько-угорської міжурядової комісії з питань транскордонного та прикордонного співробітництва», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку