українська російська англійська
Українська книга представлена в Ашхабаді
24.09.2013 | 14:07
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

24 вересня у м. Ашхабад (Туркменістан) відкрилась VIII Міжнародна книжкова виставка-ярмарок та наукова конференція «Книга - шлях до співробітництва та прогресу», в якій беруть участь вітчизняні книговидавці.

Українську делегацію очолив директор департаменту видавничої справи і преси Держкомтелерадіо України Олексій Кононенко. До складу делегації увійшли президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, директори видавництв «Фоліо», «Дніпро», «Талант» та Будинку письменників, фахівці Української академії друкарства.

В рамках ашхабадського форуму відбудеться презентація Національної експозиції «Книги України», проведення Дня Української Книги та інші творчі заходи, заплановані українським представництвом.

Довідково

VIII Ашхабадська МКВЯ організована Туркменською державною видавничою службою відповідно до постанови Президента Туркменістану Гурбангулі Бердимухамедова.

Цей міжнародний книжковий форум має на меті налагодження творчих, економічних, технологічних контактів між видавничими організаціями країн-учасниць, обмін передовим досвідом роботи видавництв, друкарень, поліграфічних підприємств, налагодження зв’язків з метою купівлі-продажу книг та прав на видання, дослідження міжнародного книжкового ринку, знайомство з літературою народів світу.

Протягом виставки-ярмарку відбуватимуться численні виступи гостей та учасників форуму, лекції, доповіді, творчі зустрічі, презентації книжок, авторські автограф-сесії.

версія для друку