українська російська англійська
Книжкова палата України успішно пройшла державну атестацію
24.09.2013 | 15:10
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Колегія Держкомтелерадіо, що відбулась 24 вересня, розглянула результати державної атестації Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова».

Державна атестація наукових установ проводиться один раз на п’ять років з метою оцінки ефективності їхньої діяльності та відповідності державним пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки. Вона включає анкетування, галузеву та міжгалузеву експертизи, після чого визначається рейтинг наукової установи.

10 вересня ц. р. була проведена атестація Книжкової палати України імені Івана Федорова. Комісією з атестування було оцінено рівень наукових досліджень, фінансово-економічної діяльності, проаналізовано науково-технічний потенціал установи.

За результатами проведеної галузевої експертизи було прийнято рішення віднести Державну наукову установу «Книжкова палата України імені Івана Федорова» до категорії «В» з підсумковим рейтингом 400 балів. До категорії «В» відносяться організації, що формують перспективну та науково-технічну політику розвитку певного напрямку і можуть бути головними для досліджень, розробок, впроваджень конкретних видів наукової, технічної, проектної продукції.

Колегія Держкомтелерадіо схвалила результати проведеної  комісією галузевої експертизи та запропонувала передати відповідну інформацію до Держінформнауки України для подальшого опрацювання міжгалузевою експертною комісією.

Довідково

Попередня атестація Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова» була проведена 15 вересня 2008 р.

 

 

 

 

 

версія для друку