українська російська англійська
Протягом трьох днів на міжнародному енергетичному форумі - презентації пріоритетних інвестпроектів та технологій
24.09.2013 | 17:26
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Сьогодні, 24 вересня, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр» проводять XI Міжнародний Форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

У програмі Форуму передбачається демонстрація потенціалу підприємств паливно-енергетичного комплексу України з окресленням пріоритетів діяльності Міненерговугілля  України та шляхів реалізації стратегічних інвестиційних проектів за напрямками: електроенергетика, атомна енергетика, гідроенергетика, теплова енергетика, нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії, нафтогазова та нафтопереробна промисловість, вугільно-промисловий комплекс та інше.

У церемонії відкриття Форуму взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко, Голова Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Микола Мартиненко, Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Сергій Чех, Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський, керівники енергетичних компаній та представники ділових кіл України.

До учасників Форуму звернувся із вітальним словом від Міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького заступник Міністра Сергій Чех. «Паливно-енергетичний комплекс є підґрунтям економіки, одним із найважливіших чинників її розвитку та успішного функціонування. Головною метою енергетичної політики України сьогодні є максимально ефективне використання природних енергетичних ресурсів і потенціалу паливно-енергетичного комплексу для стійкого зростання економіки, підвищення якості життя населення країни, а також сприяння зміцненню її зовнішньоекономічних позицій. Упевнений, що міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості України – 2013» сприятиме подальшому розвитку вже існуючих і встановленню нових ділових контактів, а також принесе велику практичну користь усім учасникам і відвідувачам. Бажаю всім результативної та плідної співпраці!», - йдеться у вітальному слові очільника Міненерговугілля.

У рамках Форуму протягом трьох днів заплановано проведення презентації пріоритетних інвестиційних проектів та технологій, а також тематичних конференцій, семінарів, «круглих столів».

 

версія для друку