українська російська англійська
Україна активізує партнерство з Китаєм у сфері охорони здоров'я
25.09.2013 | 11:10
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Богачев зустрівся із головою Державної адміністрації традиційної китайської медицини Китайської Народної Республіки Ванг Гуоцяном.

Під час зустрічі, що відбулася в рамках робочої поїздки української урядової делегації до КНР на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром Сергієм Арбузовим, обговорювалися питання активізації співпраці двох країн у сфері охорони здоров’я. Зокрема, розглядалася перспектива створення в Україні лікувально-діагностичного центру традиційної китайської медицини. Адже китайська традиційна медицина (КТМ) сьогодні розглядається як частина науки про «виховання життя», куди, окрім медицини, входять й різні методи психофізіологічних практик, дієтологія тощо. Сьогодні КТМ позиціонується Урядом Китаю як національне надбання, символ країни та наукова дисципліна.

Також під час зустрічі було вирішено провести друге засідання підкомісії з питань медицини.

Програма розвитку стратегічного партнерства України та КНР у царині медицини передбачає залучення китайських фахівців та обмін досвідом між медичними фахівцями обох країн.

 

версія для друку