українська російська англійська
На Вінниччині відкрили нову амбулаторію
25.09.2013 | 11:30
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У селі Китайгород Іллінецького району, що на Вінниччині, завдяки спільним зусиллям громади та влади понад дві тисячі місцевих жителів отримали нову охайну та затишну амбулаторію загальної практики сімейної медицини..

Під час урочистостей голова Вінницької облдержадміністрації Іван Мовчан зазначив, що одним з основних завдань, які ставить перед обласною владою Президент України, є створення комфортних умов для надання первинної допомоги жителям області незалежно від місця проживання. Це одна зі складових якісних умов життя громадян. «Важливо, щоб кожну територію обслуговував сімейний лікар, який знав би проблеми кожної людини, а кожна людина знала, до кого їй звертатися в разі потреби» - відзначив очільник області.

У новій амбулаторії капітально відремонтовано фасад будівлі та приміщення, змонтовано системи водовідведення, опалення, підключено гарячу та холодну воду, облаштовано внутрішню вбиральню. Кабінети будівлі оснащені новими меблями та медичним обладнанням. В амбулаторії працюватиме палата денного стаціонару, що дасть можливість лікуватися за місцем проживання в комфортних умовах. Також до послуг відвідувачів відкрилися маніпуляційний кабінет, кабінети прийому фельдшера і акушерки, кабінет здорової дитини, аптечний кіоск.   

Директор департаменту охорони здоров’я та курортів області Лідія Діденко, під час огляду нової амбулаторії, подякувала за співпрацю районній владі, депутатам обласної ради, які надавали допомогу, керівникам підприємств, які дбають про надання якісної медичної допомоги та додала: «Це досить вагомий  крок у реформуванні і впорядкуванні первинної ланки охорони здоров’я. Наступне наше завдання – забезпечення закладів необхідним обладнанням, а потім – основним набором необхідних медикаментів».

Не обійшлося свято без подарунків – від облдержадміністрації амбулаторія отримала холодильник, комп’ютерну техніку закладу передав народний депутат Григорій Калетнік.

версія для друку