українська російська англійська
За 4 місяці роботи Укрдержреєстр надав понад 10 тис. онлайн консультацій
25.09.2013 | 12:34
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Упродовж 4 місяців роботи (з 15 травня по 15 вересня) фахівці Укрдержреєстру надали громадянам понад 10 тис. (10 739) онлайн консультацій, з яких 8044 – за допомогою телефону і 2695 – через скайп. 

Консультації надавалися з питань діяльності Укрдержреєстру – це, в першу чергу, реєстрація речових прав на нерухоме майно та реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців. Найчастіше громадяни з’ясовували, які документи необхідно подавати до реєстраційної служби для проведення державної реєстрації, їх також цікавив графік роботи реєстраційних служб та їх місцезнаходження.

Також велика кількість дзвінків стосувалася електронних сервісів Укредержреєстру, як от, скажімо, система попереднього запису на прийом до реєстраційних служб та механізм її роботи.

«Скайп – це сучасна альтернатива звичайному зв’язку, яка також дозволяє нашим заявникам зекономити на міжміських дзвінках. Крім того, це ще й дуже зручно. Зараз ми намагаємося запровадити консультування за допомогою скайпу і в обласних відділеннях. У деяких із них така послуга зараз працює в тестовому режимі», - відзначив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона. 

Варто зазначити, що чверть усіх консультацій щодо діяльності Державної реєстраційної служби України надається через скайп. Це говорить про популярність цього сервісу серед українців.

Нагадуємо, з 15 травня 2013 року Державна реєстраційна служба України надає консультації з питань діяльності Укрдержреєстру за допомогою skype та телефонного зв’язку.

Громадяни можуть поставити свої запитання з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 18.00, здійснивши голосовий дзвінок за номером (044) 517 65 15 або надіславши текстове повідомлення абоненту скайп drsu.online.

версія для друку