українська російська англійська
За підтримки Уряду в Івано-Франківську реалізується екологічний проект з очищення стічних вод у р. Бистриця
25.09.2013 | 13:30
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

За підтримки Уряду в Івано-Франківську реалізується екологічний проект з очищення стічних вод у р. Бистриця. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул під час наради щодо реалізації в Україні проектів Світового банку.

«Урядом проводиться системна робота щодо залучення коштів міжнародних фінансових організацій для реалізації проектів з модернізації ЖКГ. У 14 містах України наразі реалізується проект Світового банку «Розвиток міської інфраструктури». Вартість проекту - 140 млн. дол. США. Сьогодні ми запустили пусковий комплекс станції аерації для очистки води (механічної та біологічної) у Івано-Франківську. Це вирішить екологічну проблему - очищення стічних вод міста Івано-Франківськ перед їх скидом в річку Бистриця в районі села Ямниця», - сказав Олександр Вілкул.

Світовий банк є джерелом фінансування даного проекту за програмою «Розвиток міської інфраструктури в Україні». Загальна вартість цього проекту становить майже 11 млн. доларів США.

В Івано-Франківську, на станції аерації, встановлено нову сучасну установку для очищення води, лабораторне обладнання для пошуку витоків та хімічного аналізу рідин. На черзі другий етап проекту - будівництво лінії утилізації мулу із видобутком біогазу.

 

 

 

 

 

версія для друку