українська російська англійська
Понад 95 тис. вибухонебезпечних предметів знешкоджено на території колишньої артилерійської бази
25.09.2013 | 13:53
Прес-служба Міністерства оборони

На території колишньої артилерійської бази, що поблизу села Новобогданівка, пройшла оперативна нарада за участю голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Пеклушенко з представниками Міністерства оборони України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Представники оборонного відомства повідомили, що за шість місяців робіт військовослужбовці зведеного загону розмінування Міністерства оборони України провели зачистку адміністративної та технічної території загальною площею 233 гектари. Загалом було виявлено та знешкоджено понад 95 тисяч вибухонебезпечних предметів. До робіт залучалося понад 200 військовослужбовців та 24 одиниці військової техніки Збройних Сил України.

Очільник області відзначив, що в максимально стислі терміни виконано великий обсяг робіт.

«Від імені всіх жителів регіону хочу висловити слова вдячності всім учасникам розмінування. Ви працювали, ризикуючи своїм життям. Я буду клопотати про присвоєння вам державних нагород, – звернувся до військових та рятувальників Олександр Пеклушенко. – Однак, наразі про передачу ділянки землі обласній громаді мова не йде». На його думку, ця територія приховує в собі ще чимало небезпечних “сюрпризів”.

версія для друку