українська російська англійська
Інвестиції у Стебницьке гірничо-хімічне підприємство значно перевищать ціну продажу, - Голова ФДМУ
25.09.2013 | 14:27
Прес-служба Фонду державного майна

На конкурс з продажу 93,52% акцій ПАТ Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» подали заявки дві компанії. Термін прийому заявок закінчився учора, 24 вересня, о 18.00.

Як зазначив Голова ФДМУ Олександр Рябченко у прямому ефірі Національного радіо (програма «Відкрита студія»), Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» – яскравий приклад того, як важливо передавати підприємства на приватизацію вчасно.

«На жаль, підприємство вже не працювало шість років, коли його віддали на приватизацію. За цей час інвестори втратили інтерес до об’єкта, підприємство накопичили великі борги і значно втратило в ціні. Це дуже добре, що сьогодні ми бачимо зацікавлених підприємством, що буде конкурс, буде результат. Головне – щоб прийшов інвестор, який хоче вдихнути життя у підприємство. І вже зараз зрозуміло, що обсяг інвестицій буде набагато більшим, ніж ціна продажу підприємства», – наголосив Олександр Рябченко

За його словами, сьогодні одна з найважливіших цілей приватизації – розвивати підприємство.

«Головний показник ефективності приватизації – якщо воно після неї стало працювати краще. Коли ми на тому ж Стебницькому «Полімінералі» продаємо 93,52% акцій, то ми знаємо, хто відповідає за нього, з кого питати за виконання всіх зобов’язань. Так що продаж максимально великого пакета – це найкращий варіант для підприємств, які потребують значних інвестицій», – підкреслив Голова Фонду. 

Фонд державного майна оголосив конкурс з відкритістю пропонування ціни за методом аукціону з продажу 93,52% акцій ПАТ Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» 11.09.2013 року. Конкурс відбудеться 2 жовтня об 11.00 у ФДМУ ы транслюватиметься он-лайн на його сайті.

Початкова ціна пакета складає 55,8 млн. грн.

Серед зобов’язань інвестора – відновлення основного виробництва (видобування калійної руди, виробництво міндобрив) та розвиток підприємства, погашення простроченої кредиторської заборгованості та заборгованості із заробітної плати, а також поетапне підвищення заробітної плати, реалізація інвестиційного проекту з відновлення роботи рудника та створення збагачувального комплексу із застосуванням сучасних технологій, будівництво спелеолікарні в підземних виробках підприємства, переозброєння і модернізація виробництва.

 

версія для друку