українська російська англійська
Майже 75 млн. грн. надійшло до бюджету від реалізації "митного конфіскату"
25.09.2013 | 15:37
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Протягом січня-серпня 2013 року митницями Міндоходів через порушення митних правил  вилучено майно на загальну суму понад 184 млн. гривень.

За статистикою Міндоходів, більшість вилученого майна складають автомобілі. За 8 місяців поточного року їх вилучено на загальну суму 41,4 млн. грн. Це транспортні засоби, які були переобладнані для незаконного перевезення товарів або на яких перевозили товари поза митними постами.

Крім того, майже 34,4 млн. грн. від загальної суми складають товари широкого вжитку, 28,9 млн. грн. – обладнання та устаткування.

Як приклад, працівниками Львівської митниці Міндоходів було вилучено 3 автомобілі та 1 гвинтокрил,  які в подальшому були безоплатно передані Львівській облдержадміністрації для використання медиками «швидкої».

За цей період  Міндоходів перерахувало до Державного бюджету України 74,9 млн. грн. в результаті розпорядження майном, яке перейшло у власність держави.

Більша частина цієї сумі, а саме 49,4 млн. грн. надійшла від зарахованих до Держбюджету валюти та цінностей. Від реалізації конфіскованого майна бюджет отримав 14,8 млн. грн.

Обсяги надходжень від реалізації  митницями швидкопсувного майна, вилученого у справах про ПМП, та майна, що підлягає поверненню рішенням суду (власник не звернувся), становлять 2,3 млн. грн.

Від реалізації товарів після закінчення термінів зберігання на користь держави надійшло 8,4 млн. грн.   

 

версія для друку