українська російська англійська
Ю.Бойко і І.Шувалов очолять робочу групу, яка напрацює рішення з проблемних питань українсько-російських відносин
25.09.2013 | 15:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко і Перший заступник Голови Уряду Російської Федерації Ігор Шувалов знайдуть рішення проблемних питань двосторонньої українсько-російської співпраці. Про це домовилися прем’єр-міністри України та Росії в Астані.

Відповідна робота має бути завершена до 15 жовтня – на цей день заплановано проведення засідання Комітету з економічних питань українсько-російської міждержавної комісії.

«15 жовтня відбудеться засідання Міжурядового комітету з економічних питань на рівні прем’єр-міністрів, а до цього часу буде проведено 6 підкомітетів з різних напрямків нашої співпраці для того, щоб на 15 жовтня вийти на ряд узгоджених рішень. Сьогодні ми обговорювали питання, пов’язані з певними ускладненнями  митного оформлення вантажів, ряд проблем з кондитерськими виробами, нашими трубами і так далі. Ми домовилися з Дмитром Медведєвим, щоб Перший заступник Голови Уряду РФ з їхнього боку, і Віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко з нашого до 15 жовтня всі проблемні питання, які зараз між нами існують, зняли і підготували відповідне рішення», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку