українська російська англійська
В Україні джерела теплопостачання на 93% обладнані приладами обліку теплової енергії
25.09.2013 | 16:40
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник вимагає від регіонів забезпечити стовідсоткове оснащення котелень приладами обліку теплової енергії, а підприємства водопровідно-каналізаційного господарства - приладами технологічного обліку води і стоків. Таке завдання очільник Мінрегіону поставив в ході колегії Мінрегіону щодо підготовки підприємств ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період.

За словами Міністра, в середньому в країні джерела теплопостачання на 93% обладнані приладами обліку теплової енергії. Стовідсотково цю роботу завершили 15 регіонів: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська області. В Одеській області цей показник складає всього 44,6%.

«І споживачі, і держава зацікавлені в достовірному обліку тепла, що відпускається. Тому я вимагаю, щоб цю роботу вже в цьому році завершили», - наголосив Міністр.

Приладами технологічного обліку води і стоків стовідсотково обладнані тільки підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Рівненської, Харківської областей та міста Києва. У Закарпатській та Львівській областях ці показники складають 32,6% і 37,4% відповідно.

версія для друку