українська російська англійська
Стан та перспективи подальшого співробітництва між флотами України та Великої Британії обговорено у Криму
25.09.2013 | 16:44
Прес-служба Міністерства оборони

25 вересня Військово-Морські Сили Збройних Сил України відвідала делегація аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні.

Під час протокольної зустрічі командувача ВМС ЗС України адмірала Юрія Іл’їна з аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні полковником Бернеллом обговорили стан та перспективи подальшого співробітництва між флотами двох країн. Керівник виду Збройних Сил України поінформував гостей про перспективи участі активів національних ВМС у протидії піратству на морі, подякував британській стороні за підтримку в питаннях підготовки особового складу фрегату ВМС ЗС України “Гетьман Сагайдачний” до участі в операції НАТО “Океанський щит” і операції Європейського Союзу “Аталанта”, а також щодо мовної підготовки визначених посадових осіб корабля.

Сторони висловили зацікавленість у продовженні двостороннього співробітництва за такими напрямами, як підготовка та участь активів у міжнародних операціях з підтримки безпеки на морі та протидії піратству, зокрема, в операціях “Активні зусилля”, “Океанський щит” і “Аталанта”, обмін досвідом оперативного застосування кораблів та підрозділів під час участі у подібних заходах. Це також обмін візитами кораблів, мовна підготовка особового складу, інші напрями.

Цього ж дня делегація аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні побувала в Навчально-тренувальному центрі морських операцій ВМС ЗС України, що функціонує на базі Академії ВМС імені П.С.Нахімова.

версія для друку