українська російська англійська
Рятувальники України підписали план взаємодії з МНС Киргизії
25.09.2013 | 17:24
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

25 вересня Державна служба України з надзвичайних ситуацій підписала з Міністерством надзвичайних ситуацій Киргизької Республіки План взаємодії у сфері цивільного захисту на 2013-2016 рр.

Голова ДСНС України Михайло Болотських привітав гостей на українській землі та нагадав, що на сьогодні в основу співробітництва Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Міністерства надзвичайних ситуацій Киргизької Республіки покладена домовленість між Урядами двох держав про співпрацю у сфері цивільного захисту, запобігання надзвичайним ситуаціям і ліквідації їх наслідків, яку було підписано 16 жовтня 1997 р. у м. Бішкеке.

«Наша спільна справа – порятунок – як ніяка інша, близька до людей. Тому, з метою ефективної реалізації двосторонньої взаємодії, українська і киргизька сторони стали авторами важливої ініціативи, розробивши План перспективної співпраці між Державною службою України по надзвичайних ситуацій і Міністерством надзвичайних ситуацій Киргизької Республіки на період 2013-2016 рр.», – сказав Михайло Болотських.

Також Голова ДСНС України висловив переконання, вищезгаданий План стане дієвим механізмом для посилення скоординованих спільних дій у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям і ліквідації їх наслідків.

Зі свого боку Статс-Секретар МНС Киргизької Республіки, Голова Міжнародної Ради СНД з надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру Талайбек Теміралієв відзначив: «За ці кілька днів ми відкрили для себе багато нового про Державну службу України з надзвичайних ситуацій. Наприклад, ваші Консультаційні центри дають більше можливостей населенню для отримання інформації щодо діяльності служби цивільного захисту. Також ми переконалися, що ваші пожежно-рятувальні підрозділи мають високий рівень підготовки, і що ви готові до реагування на будь-які надзвичайні ситуації».

 

 

версія для друку