українська російська англійська
На Вінниччині газифіковано ще одне село
26.09.2013 | 10:50
Вінницька ОДА

У селі Велика Мочулка Теплицького району завершено будівництво вуличного газопроводу. Урочисте запалення «блакитного вогника» відбулося за участю представників обласної та районної влади, органів місцевого самоврядування та жителів села.

З вітальним словом до громади звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський. Максим Боровський повідомив, що загалом на Вінниччині газифіковано 16 селищ, 17 районів і 766 населених пунктів в сільській місцевості, рівень газифікації складає 50%. В Теплицькому районі до початку опалювального сезону планується газифікувати ще два сільських населених пункти, а загалом по області їх заплановано газифікувати, як мінімум, близько десятка.

Перший заступник голови облдержадміністрації побажав великомочульцям, аби «блакитний вогник», який прийшов до їхніх осель, приніс тепло, затишок та добробут.

У свою чергу голова райдержадміністрації Василь Малярчук, наголосив, що влада району опікується питаннями створення найкращих умов життя сільського населення та надання якісних освітніх і медичних послуг. Загалом, станом на перше вересня поточного року в Теплицькому районі газифіковано 36 населених пунктів, загальна протяжність яких склала 537,4 км. Для стовідсоткового завершення газифікації населених пунктів району в 2014 році планується розпочати будівництво підвідного газопроводу та газифікацію с. Петрашівка і с. Побірка.

За вагомий особистий внесок у будівництво газопроводу та з нагоди його відкриття від імені керівництва району найактивніші учасники отримали Почесні грамоти. Кульмінацією стало запалення символічного газового факела, а після офіційної частини, почесні гості свята завітали до жителя села, ветерана Великої Вітчизняної війни Арсенія Гаврилюка, в оселю якого було підключено газ у першу чергу.

Довідково

Будівництво газопроводу по селу Велика Мочулка було розпочато у 2009 році. Загальна протяжність газопроводу склала 24,6 км. Вартість основних фондів - 1382,970 тис. грн., а саме: 1289,970 тис. грн – кошти громади, 68 тис. грн. – кошти ТОВ «Теплик Агро», 25 тис. грн. – кошти фонду Народного депутата Григорія Заболотного, що дало змогу газифікувати 231 оселю. Дольова участь кожного двору склала 6700 грн., доля Великомочульської сільської ради в будівництві підвідного газопроводу до села Соболівки склала 430 тисяч гривень, отриманих від КП «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

 

 

версія для друку