українська російська англійська
Національні проекти України презентовано на 6-му Світовому економічному симпозіумі у Нью-Йорку
26.09.2013 | 13:47
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

25 вересня Президент України Віктор Янукович та Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів презентували інвестиційні можливості України, а також представили українські національні проекти на економічному симпозіумі, який відбувся в Нью-Йорку в Гарвардському Клубі.

«В Україні започатковано реалізацію масштабних національних проектів. Це проекти, які мають особливу підтримку з боку держави. І це саме ті проекти, які можуть становити практичний інтерес для ваших інвестицій», - наголосив Президент України у своєму виступі.

Окремо Глава Держави відзначив національні проекти «Повітряний експрес», «Міська кільцева дорога навколо миєва», «Відкритий  світ», «LNG-термінал».

Владислав Каськів, Голова Держінвестпроекту, під час своєї презентації  підкреслив, що 15 національних проектів, які вже успішно реалізовує Держінвестпроект під патронатом Президента України, є одними з основних умов розвитку інвестиційних можливостей нашої держави та створенню в ній нових індустрій.

«В Україні працює понад 1,5 тис. підприємств із американським капіталом, низка провідних американських компаній вже співпрацюють із національними проектами «Відкритий світ», «LNG-термінал», це компанії Microsoft, CISCO, Intel, Ecxelerate Energy, - наголосив В.Каськів. - Більшість нацпроектів реалізуються спільно з провідними аудиторськими компаніями світу: Ernst&Young, Deloitte&Touche, KPMG, PricewaterhouseCoopers, BDO», - додав Голова Держінвестпроекту.

Він зауважив, що національні проекти України відкривають унікальні можливості для потенційних інвесторів в агропромисловому секторі, IT-сфері, енергетичній, інфраструктурній та інших галузях.

«Україна є однією з провідних країн світу за площею сільськогосподарських земель, які займають 71 % від загальної території, з них 30 % – світових запасів чорнозему. Також наша держава вирізняється висококваліфікованими працівниками, зокрема, за кількістю сертифікованих IT-спеціалістів вона посідає 4-те місце, а за якістю вищої освіти – 10-те», – сказав Голова Держінвестпроекту.

За словами Владислава Каськіва, понад рік тому в Агентстві, почав діяти новий структурний підрозділ InvestUkraine – єдине інвестиційне вікно, яке здійснює персональний супровід інвесторів та  допомагає їм в співпраці з центральними і місцевими органами влади.

«InvestUkraine вже допоміг залучити в Україну такі провідні компанії, як Монсанто, Blak Iron, Red River, нині в роботі цього сервісу 29 інвестиційних проектів. Очікуємо, що презентація діяльності Держінвестпроекту сприятиме залученню в українські національні проекти та в Україну зокрема, нових іноземних інвесторів», – резюмував В. Каськів.

Під час свого виступу Голова Держінвестпроекту презентував учасникам базові фактори інвестиційної привабливості України, розповів про найперспективніші сектори економіки, переваги в реформуванні податкової системи України, а також ознайомив із діяльністю Держінвестпроекту та національними проектами.

 

 

 

версія для друку