українська російська англійська
В Україні будуть прискореними темпами розвивати виробництво енергії з біомаси
26.09.2013 | 14:35
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Києві відбулася 9-а Міжнародна конференція «Енергія з біомаси». Учасники заходу обговорили питання підвищення «зеленого» тарифу на електроенергію, зростання цін на природній газ та збільшення відсотка відновлювальних джерел енергії у структурі загального енергоспоживання.

Учора в Києві відбулася 9-а Міжнародна конференція «Енергія з біомаси». Проведення заходу підтримали Міненерговугілля, Мінагрополітики, Мінрегіон, Держенергоефективності, Держінвестпроект, Держлісагентство, Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики і ядерної безпеки. Також у роботі конференції взяли участь вітчизняні та закордонні фахівців, у тому числі з Європи та США.

Учасники заходу обговорили проблеми сектору біоенергетики України та шляхи їх подолання. Зокрема, було порушено питання підвищення «зеленого» тарифу на електроенергію, вироблену з біомаси, зростання цін на природний газ на кордоні України, виконання Україною зобов’язань у межах Енергетичного Співтовариства щодо досягнення 11% ВДЕ в структурі загального енергоспоживання у 2020 році.

«З боку Міністерства аграрної політики та продовольства України докладаються всі можливі зусилля для розвитку виробництва біологічних видів палива з метою посилення енергетичної безпеки та економічного процвітання нашої держави», − зазначив на конференції директор Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Олександр Григорович.

 

версія для друку