українська російська англійська
Львівська і Черкаська області розвиватимуть міжрегіональне співробітництво
26.09.2013 | 15:10
Львівська ОДА

26 вересня, під час проведення Інвестиційного форуму 2013 «Черкащина-територія співпраці», заступник голови Львівської ОДА Сергій Василенко та заступник голови Черкаської ОДА Анатолій Івашкевич підписали Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво між Львівською та Черкаською обласними державними адміністраціями.

Дана Угода передбачає розвиток співробітництва між двома областями у таких галузях як промисловість, сільське господарство, транспорт і торгівля; наука, техніка, освіта та охорона здоров’я; культура та мистецтво; розвиток туризму та спорту та збереження екології та раціональне використання природних ресурсів.

Згідно з Угодою, сторони сприятимуть  розширенню взаємовигідної торгово-економічної співпраці, забезпеченню умов для спільної підприємницької, у тому числі виробничо-господарської, та інших видів діяльності підприємств, установ та організацій Львівської і Черкаської областей з метою максимального використання їх можливостей для виробництва конкурентоспроможних товарів, послуг.

Довідково

Інвестиційний  форум 2013 «Черкащина-територія співпраці» триватиме 26 та 27 вересня. Упродовж роботи Форуму відбудуться засідання «круглих» столів, присвячені розвитку агропромислового комплексу, альтернативної енергетики; інноваційним технологіям та інвестиційним проектам в промисловості, туристичному потенціалу Черкащини як Шевченкового краю. Крім того, пройдуть зустрічі представників підприємств регіону з інвесторами в форматі «open space».

Учасникам Форуму  також представлено виставку товарів підприємств регіону, що демонструє промисловий потенціал області.

версія для друку