українська російська англійська
У Києві відкриють перший в Україні міжкорпоративний IT-університет
26.09.2013 | 14:53
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

27 вересня у Києві відбудеться офіційне відкриття першого в Україні відкритого міжкорпоративного IT-університету – BIONIC University, який є освітньою ініціативою українського інноваційного парку BIONIC Hill.

В урочистостях візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко, Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко, голова КМДА Олександр Попов, команда інноваційного парку BIONIC Hill та представники міжнародних і українських IT-компаній. Планується, що з цієї нагоди до Києва прибуде делегація представників відомих навчальних закладів, високотехнологічних та консалтингових компаній.

Місія BIONIC University – формувати еліту професіоналів для IT-бізнесу в Україні. Новий заклад навчатиме IT-фахівців за трьома напрямами: Tech skills (навички програмування), Soft skills (навички соціальної взаємодії), Entrepreneurship (навички підприємництва).

Як центральний елемент інноваційної екосистеми спільно з провідними IT-компаніями і парком BIONIC Hill Університет зможе забезпечити зменшення відтоку талановитих спеціалістів за кордон, сприяння переходу від аутсорсингової до продуктової моделі розвитку IT-бізнесу, технологічну модернізацію національної економіки, збільшення ВВП та наповнення державного бюджету.

До офіційного відкриття BIONIC University майже рік працював у тестовому режимі. За цей час були створені навчальні програми, розроблені правила відбору учасників, сформована команда тренерів, залучені корпоративні та освітні партнери. Зараз заклад повністю готовий до роботи і розрахований на підвищення кваліфікації понад тисячі фахівців на рік.

 

 

версія для друку