українська російська англійська
27 вересня звітуватимуть про стан та перспективи розвитку дошкільної освіти
26.09.2013 | 15:16
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Уже другий рік поспіль 27 вересня у День вихователя і всіх дошкільних працівників стало традицією відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

Мета цього свята – підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, об’єднання потенціалу дошкільної освіти усіх регіонів України, привернення уваги до дитячого садка та дошкільного дитинства.

Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля відбудеться 27 вересня 2013 року о 10 годині у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва (м. Київ, вул. Січневого повстання, 13).

Програмою заходу передбачено: звіт стану та перспективи розвитку  дошкільної освіти в Україні, підбиття підсумків та нагородження переможців і лауреатів конкурсів, концертна програма, а також виставка кращих творчих робіт педагогів та вихованців дошкільних навчальних закладів, виставка-портфоліо переможців конкурсу «Вихователь року» у 2013 році, виставка- ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань, робота ЛЕГО-містечка тощо.

Цього дня на регіональному та місцевому рівнях проводитимуться урочисті заходи, присвячені дошкіллю, виставки дитячих робіт, розвиваючих ігор та видань; дні відкритих дверей, висвітлюватиметься досвід роботи кращих педагогів та колективів дошкільних навчальних закладів тощо.

    

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити цей захід!

Акредитація триватиме до 18:00 год. 26 вересня за тел. 481-32-62.

 

версія для друку