українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова до Дня усиновлення
30.09.2013 | 09:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні співвітчизники, дорогі діти!

 

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Це вже традиційний день вшанування одвічних людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові. 

Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок. 

Захист прав та інтересів дітей, і передусім найуразливішої категорії ― дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх виховання та розвитку є одним із пріоритетів державної політики України. Держава і суспільство відповідальні за долю кожної дитини, яка опинилась у скруті. Життя, безпека, здоров’я, майбутнє дитини залежить від нас, дорослих.

Українці, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю та залишилися без батьківського піклування,  виявляють найкращі людські почуття та моральні чесноти.

Усиновити дитину-сироту, полюбити,  виховати і виростити як рідну ― цей надзвичайно важливий крок щороку в Україні роблять близько двох тисяч сімей. Саме вони вселяють в дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним.

Серце у людини є ― щоб думати не тільки про себе, така давня життєва істина стала змістом життя для батьків-усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів.

Так було завжди ― історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки.

Ми щиро вітаємо і пишаємося родинами, які усиновили дитину-сироту. Віримо, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими.

За кожним святом і навіть невеликими досягненнями стоїть щоденна, кропітка і відповідальна робота працівників державних органів, служб, закладів, громадських та благодійних організацій. В цей день слова вдячності всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає розв’язати проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доброта і любов ― головне, в чому відчувають потребу діти ― наша надія і наше майбутнє. Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою!

З днем усиновлення!

 

 

Прем’єр-міністр України                                                                     Микола АЗАРОВ

версія для друку