українська російська англійська
Наталія Королевська попередила Службу зайнятості, що не допустить скорочення соцгарантій
27.09.2013 | 09:33
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Мінсоцполітики не дозволить Службі зайнятості обмежувати соціальні гарантії безробітних. Про це заявила сьогодні Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, відповідаючи на запитання журналістів щодо можливого скорочення періоду виплати допомоги по безробіттю з 6-ти до 4-х місяців.

«Якщо людина має право отримувати допомогу з безробіття, наприклад, протягом півроку і їй не знайшли гідної роботи згідно з законодавством, то вона отримає цю допомогу у повному обсязі. Жодних скорочень соціальних гарантій я не дозволю!», – наголосила Міністр.

Наталія Королевська зазначила, що скарги безробітних, яким припинили виплачувати допомогу з безробіття, надходять на Урядову гарячу лінію і на її сторінку у Facebook та ретельно перевіряються. За кожним встановленим фактом слідуватимуть дисциплінарні та кадрові висновки. Голові Державної служби зайнятості Марині Лазебній доручено брати на особистий контроль кожен такий випадок та оперативно інформувати Міністра про результати розгляду скарг.

версія для друку