українська російська англійська
Житомирщина: фінансування спорту збільшилося у 5 разів
28.09.2013 | 12:54
Житомирська ОДА

За три останніх роки збільшено фінансування галузі фізичної культури та спорту Житомирської області у п’ять разів, особливо олімпійських видів спорту. На Житомирщині реалізовується обласна комплексна програма розвитку фізичної культури і спорту на 2012–2016 роки.

За словами директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїси Гулої, згідно з програмою галузь фізичної культури і спорту області цьогоріч повністю профінансована. «Завдяки сприянню голови облдержадміністрації Сергія Рижука на капітальні видатки цього року виділено 9 млн. 400 тис. грн. За рахунок чого триває реконструкція західної трибуни і манежу центрального стадіону у місті Житомирі», – відзначила посадовець, повідомивши, що 15 жовтня відбудеться відкриття нового манежу.

Крім того, свідченням виконання обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012–2016 роки є регулярна виплата стипендій 50-м спортсменам Житомирщини. Ще понад 150 спортсменів отримують грошові винагороди у розмірі від 500 грн. до 3 тис. грн. До кінця цього року їхня кількість збільшиться до двохсот осіб.

 

 

версія для друку