українська російська англійська
Держпідприємництво підписало Меморандум про взаєморозуміння з Польським агентством з питань розвитку підприємництва
27.09.2013 | 15:07
Прес-служба Державної служби України з питань регуляторної політики та підприємництва

Меморандум про взаєморозуміння було підписано на ІІІ Європейському конгресі малих і середніх підприємств, який нещодавно відбувся у м. Катовіце (Польща). Головною темою цьогорічного конгресу стало «Співробітництво мікро-, малих та середніх підприємств на регіональному, національному та міжнародному рівнях».

Участь у згаданому заході дала можливість ознайомитися з новітнім європейським досвідом створення сприятливого бізнес-клімату в кризових та посткризових економічних умовах, програмами та інструментами підтримки експортно-орієнтованих та інноваційно-орієнтованих підприємств.

Заступник Голови Держпідприємництва України Олег Шейко у своєму виступі презентував інформаційно-аналітичні матеріали стосовно основних функцій і повноважень Держпідприємництва України, результатів діяльності щодо покращення бізнес-середовища в Україні за останній рік відповідно до державної політики дерегуляції господарської діяльності. Також були обговорені стан та перспективи співпраці в сфері МСП в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство».

З метою поглиблення двостороннього співробітництва, налагодження співпраці між польськими та українськими підприємствами, місцевими адміністраціями та державними органами влади, які опікуються питаннями сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, між Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва та Польським агентством з питань розвитку підприємництва (PARP) був підписаний Меморандум про взаєморозуміння.

версія для друку