українська російська англійська
Микола Азаров: Молодь має знати героїв ВВВ
27.09.2013 | 18:38
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров, спілкуючись у Фейсбуці, висловив упевненість, що молодь повинна знати героїв Великої Вітчизняної війни.

Він підкреслив, що до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні Уряд планує завершити створення Алеї військової слави, «яка буде яскраво показувати колосальний внесок наших співвітчизників у спільну перемогу над німецьким фашизмом».

Прем'єр-міністр нагадав, що 21 вересня 2013 р. відкрив бюст командирів партизанських загонів у роки Великої Вітчизняної війни - двічі Героїв Радянського Союзу Сидора Ковпака та Олексія Федорова на Алеї Слави в київському Парку вічної Слави.

«Це дійсно герої нашого народу, про які повинна знати молодь», - підкреслив він, додавши: «Уявіть собі, здійснити перехід від Путивля до Карпат через територію, зайняту фашистами, громлячи при цьому тили, гарнізони - це унікальна військова операція, якою наша країна може пишатися. І взагалі, такого розмаху партизанського руху не було в історії. Звичайно, були партизанські війни і в Іспанії, і в Росії, але такого розмаху, такого героїзму світова історія не знала. І тому, звичайно, треба приводити молодь, розповідати про це. І я думаю, що Алея Слави буде дуже хорошим приводом згадати про цих людей і згадати про історію».

Микола Азаров також повідомив, що до Дня визволення Києва планується відкрити ще два пам'ятники: Двічі Героям Радянського Союзу - генералу армії Черняховському і маршалу Рибалко. «Це два яскравих представники українського народу, які своїм талантом і героїзмом прославили і ще довго будуть прославляти нашу країну. Командування маршалом Рибалко танковими арміями - це дуже цікавий зразок військового мистецтва», - сказав Глава Уряду, додавши, що на Заході багато знають про генерала танкових військ Гудериану і дуже мало знають, що за кількістю виграних битв маршал Рибалко залишив позаду себе цього відомого генерала. А наш співвітчизник генерал армії Черняховський у свої 38 років успішно командував фронтом.

 

версія для друку