українська російська англійська
Микола Азаров: Тарифи у Полтаві будуть повернуті на колишній рівень
27.09.2013 | 19:41
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров, спілкуючись у Фейсбуці, заявив, що громадянам Полтави не потрібно було прориватися до міської ради, щоб домогтися скасування підвищення тарифів. По-перше, Уряд питання тарифоутворення тримає на контролі і місцеві влади не мають права безпідставно підвищувати тарифи на комунальні послуги.

По-друге, недовіру місцевої влади, яка не враховує інтереси громади, можна висловлювати демократичним шляхом.

   «Питання в Полтаві, безумовно, вирышилося б і без застосування силових методів, які я категорично відкидаю і вважаю неправильними. Кілька днів тому голова обласної адміністрації Удовиченко був запрошений на засідання Кабміну, де йому було доручено вжити всіх необхідних заходів для приведення в почуття пана Мамая - мера м. Полтави, та виконання рішення Уряду про тарифи. Пан Удовиченко дав обіцянку на засіданні Уряду виконати це доручення. Відповідні доручення були дані й іншим відомствам і міністерствам. І, безумовно, це рішення буде виконано, і тарифи будуть переглянуті. Тобто, зовсім не потрібно було штурмувати міськраду, потрібно було просто проінформувати людей про рішення, які будуть реалізовані», - сказав Микола Азаров.

При цьому він висловив думку, що, швидше за все, в даному випадку «зіграла свою роль провокація з боку окремих політиків, які хотіли заробити дешеву популярність на людській біді».

«Людям треба звертати на це увагу. А нам, звичайно, необхідно своєчасно інформувати нашу громадськість. Особливо сумно, що в ініціюванні штурму зіграли свою роль народні депутати, які по ідеї повинні були не кулаками махати, а, використовуючи свій статус, домагатися вирішення питань законним шляхом. Адже відповідати за порушення громадського порядку доведеться простим людям, а не їм» , - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку