українська російська англійська
Геннадій Темник: Низка регіонів вже розпочали опалювальний період
30.09.2013 | 12:27
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Температурний режим на території країни дозволяє розпочинати опалювальний період у всіх регіонах. На сьогодні з 27 регіонів централізоване опалення ввімкнули вже 14. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

За його словами, Вінницька, Волинська, Донецька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська області та міста Київ і Севастополь вже подали тепло споживачам.

«Всім іншим необхідно терміново спільно з органами місцевого самоврядування прийняти рішення про початок опалювального сезону», - наголосив Міністр.

Геннадій Темник констатував, що підготовка житлових будинків та теплових господарств до роботи в осінньо-зимовий період завершена. Нагадаємо, Уряд ставив завдання завершити підготовку до 1 жовтня.

Загалом підготовлено до роботи в зимових умовах 205 тисяч житлових будинків, 19,5 тисяч шкіл, 14 тисяч дитячих садків, 7 тисяч лікарень, 24,5 котелень, 2 тисячі водопровідних та 2,6 тисяч каналізаційних насосних станцій, 243 водопровідних та 847 каналізаційних очисних споруд, понад 6 тисяч одиниць спеціалізованої техніки.

версія для друку