українська російська англійська
Цінова стабільність і насичення основними продуктами - питання макроекономічної стабільності держави, - М.Азаров
30.09.2013 | 15:18
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд продовжує заслуховувати керівників регіонів про стан виконання завдань і заходів Державної програми активізації економіки в агропромисловому комплексі, проведення осінньо-польових робіт та забезпечення населення овочами, картоплею, фруктами, а також щодо цін на цю продукцію в регіонах.

Сьогодні на нараді під головуванням Прем’єр-міністра члени Уряду заслухали доповіді керівництва Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей, а також Міністра агропромислової політики і продовольства Миколи Присяжнюка.

За результатами обговорення Микола Азаров звернув увагу керівників областей на необхідність активніше працювати для забезпечення населення достатньою кількістю основних продуктів харчування за доступними цінами, а також на необхідність ефективніше використовувати резерви сховищ для зберігання зібраного урожаю.

Під час наради було зазначено, що на даний час регіони не використовують по-максимуму цей механізм: наявні в областях овоче-, фрукто- та картоплесховища залишаються напівпорожніми. Цю ситуацію регіони повинні виправити упродовж місяця.

«Керівникам регіонів та великих українських міст ми даємо доручення вжити заходів із забезпечення населення овочами. Люди повинні мати змогу купити продукцію цього урожаю за нормальними цінами», - зазначив Прем’єр-міністр.

Він у черговий раз звернув увагу на важливість проведення продовольчих ярмарків у регіонах. «Це не дріб’язкове питання – це питання важливе. Тому, якщо потрібно допомогти в цьому – звертайтеся. Таких майданчиків має бути достатньо, щоб наші громадяни змогли зробити запаси на зиму», - додав Микола Азаров.

У тому контексті необхідна максимальна взаємодію з органами внутрішніх справ, податкової, прокуратури, щоб унеможливити перекупницькі махінації.

Глава Уряду зауважив, що сільське господарство – це та галузь народного господарства, яка потребує особливої і постійної уваги зі сторони керівництва Уряду. «Цінова стабільність і робота із насичення ринку основними продуктами харчування – це питання макроекономічної стабільності життя держави. Тому у цьому питанні дрібниць бути просто не може. Я з цього питання розпочинаю свій робочий день, і рекомендую це всім керівникам областей», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку