українська російська англійська
За ініціативою Мінсоцполітики призначений новий директор Великорибальського психоневрологічного будинку-інтернату
30.09.2013 | 16:00
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Після перевірок комісією Мінсоцполітики у Великорибальському психоневрологічному будинку-інтернаті призначений новий керівник. Про це повідомила директор Департаменту соціальних послуг Міністерства соціальної політики України Ірина Тарабукіна. За її словами, після того, як з’явилася інформація щодо незадовільних побутових умов у цьому закладі, до нього була направлена комісія зі співробітників Міністерства та членів Народної Колегії.

«Перевірка виявила численні порушення в організації роботи Великорибальського психоневрологічного будинку-інтернату. Через це керівництву та медичному персоналу були винесені догани. Крім того, ми порушили питання щодо зміни керівника установи й нещодавно рішенням сесії Одеської обласної ради нового директора було призначено», – сказала Ірина Тарабукіна.

Директор Департаменту соціальних послуг також відзначила, що за пропозицією Мінсоцполітики Одеська облдержадміністрація у вересні затвердила План заходів для покращення умов перебування підопічних Великорибальського психоневрологічного будинку-інтернату у 2013-2014 роках. «Окрім того, було виділено кошти з обласного бюджету на проведення капітального ремонту будівель, приміщень та інженерних споруд інтернату, облаштування артезіанської свердловини. Ремонтно-будівельні роботи вже розпочато. Також триває поточний ремонт житлових корпусів інтернату», – сказала вона.

Як зазначила Ірина Тарабукіна, питання діяльності цього закладу, зокрема усунення виявлених порушень та недоліків, забезпечення належного надання соціальних послуг підопічним установи, і надалі знаходитимуться на постійному контролі Мінсоцполітики.

версія для друку