українська російська англійська
У Запорізькій області стартував місячник добровільної легалізації зайнятості
01.10.2013 | 12:10
Запорізька ОДА

З 1 жовтня на території Запорізької області розпочалася широка роз’яснювальна кампанія з питань податкового та трудового законодавства. У рамках місячника спеціалісти центрів зайнятості здійснюватимуть рейди на малі та середні підприємства та закликатимуть найманих працівників та керівників до легалізації трудових відносин.

Як повідомила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік, статистика свідчить, що близько 20% малого бізнесу працює в «тіні». Крім того, занепокоєння викликає той, факт, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 33% збільшилась кількість осіб, які перебувають на обліку в центрах зайнятості. Наразі в Запорізькій області на одне вакантне місце претендує сім безробітних громадян.

Проект «Шляхи забезпечення соціально відповідального бізнесу» вже реалізувався в м. Запоріжжі, а також у Чернігівському, Приморському та Гуляйпільському районах. За його підсумками суттєво зросла кількість вакантних місць, і відповідно більше людей отримали можливість працевлаштуватись. Тож проведення місячника добровільної легалізації зайнятості на всіх територіях області має оптимістичні прогнози.

версія для друку