українська російська англійська
Українські видавці взяли участь у книжковій виставці в Ашхабаді
01.10.2013 | 13:32
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

24-26 вересня у столиці Туркменістану Ашхабаді відбулася VІІІ міжнародна виставка-ярмарок «Книга – шлях співробітництва і прогресу», учасниками якої були видавці і письменники з 27 країн світу.

Українські видавці з Києва, Харкова, Львова представили на виставці понад 400 вітчизняних видань.

Відбулася зустріч головного редактора видавництва «Дніпро» Кудрявцева О.С. з відомими туркменськими письменниками Атамурадом Атабаєвим, Агаггельди Алланазаровим, Бібі Ораздурдиєвою, вірші яких у перекладі українською мовою у 60-х роках минулого століття вийшли друком у видавництві «Дніпро» в збірці «Зелені бархани».

Українське видавництво «Фоліо» разом з посольством України в Туркменістані передало російсько-туркменській школі, де навчаються і українські школярі, понад 80 книг серії «Шкільна бібліотека».

За попередньою домовленістю Туркменська державна видавнича служба готує до друку у 2014 році до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка збірку віршів поета у перекладі туркменською мовою.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України готує до друку у 2014 році до 290-річчя туркменського класика Махтумкулі збірку його поезій у перекладі українською мовою.  

За рішенням міжнародного журі VІІІ міжнародної виставки-ярмарку «Книга – шлях співробітництва і прогресу», Диплом першого ступеня «За краще поліграфічне виконання» отримала книга українського видавництва «АДЕФ-Україна» «Музей Волинської ікони».    

 

 

версія для друку