українська російська англійська
Протягом останніх 3 років в Україні динамічно розвивається хутрове тваринництво
01.10.2013 | 14:16
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

За рік в Україні вирощується до 600 тисяч голів хутрових тварин. Таке збільшення виробництва та динамічний розвиток хутрового тваринництва протягом останніх трьох років стали можливими завдяки підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства. Саме в цьому відомстві і відбулася зустріч представників міжнародної хутряної федерації IFTF з заступником Міністра аграрної політики та продовольства Валерієм Давиденком.

Генеральний директор IFTF Марк Оутен розповів присутнім про внесок хутряної індустрії у світову економіку і відзначив, що роздрібний товарообіг хутрових продажів становить 15,6 мільярда доларів, з них 4,3 мільярда дають країни євразійського регіону, тобто – 27,5% від загальної кількості.

Голова Української асоціації хутровиків Ігор Зварич також розповів про стан тваринництва в Україні і наголосив, що підтримка Міністерством українського хутрового тваринництва забезпечила йому динамічний розвиток і дозволила збільшити виробництво шкур до 600 тисяч штук на рік.

Під час зустрічі обговорювалися також питання майбутніх інвестицій в українське хутрове тваринництво, утворення нових ферм, а також розглядалися питання співпраці між країнами євразійського хутрового регіону.

На сьогодні до Міжнародної хутряної федерації входить 44 хутрові асоціації з 38 країн світу, в їх числі Українська асоціація хутровиків.

 

версія для друку