українська російська англійська
Микола Азаров: Реверс газу через Словаччину є взаємовигідним
01.10.2013 | 17:33
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Реекспорт природного газу в Україну через Словаччину є вигідним для обох країн.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі у вівторок із головою Національної Ради Словаччини Паволом Пашкою.

"Ми вже понад рік ведемо переговори з оператором вашої газотранспортної системи для того, аби укласти угоду щодо реверсних поставок газу в Україну. Це непросте питання. Але, тим не менше, ми з вами є учасниками Європейської енергетичної хартії, а це означає, що ми з вами повинні мати можливості для диверсифікації поставок. У нас повинні бути можливості для спільного доступу до газотранспортної системи, і я сподіваюся, що ми це питання з вами вирішимо для взаємовигідної торгівлі", - сказав Микола Азаров.

Він також запросив словацького Прем'єр-міністра відвідати Україну і обговорити ряд питань двосторонньої співпраці, зокрема в енергетиці.

Микола Азаров, серед іншого, подякував Словаччині за постійну підтримку євроінтеграційних прагнень України.

Павол Пашка зі свого боку пообіцяв подальшу підтримку Словаччиною інтеграції України в ЄС: "Підписання Угоди про асоціацію – це перший етап зусиль щодо інтеграції. І Прем'єр-міністр, і Президент, і Парламент Словацької Республіки завжди підтримуватимуть амбіції України у вашому європейському курсі".

 

 

версія для друку