українська російська англійська
Укравтодор підвищує ступінь безпеки пішохідних переходів на автодорозі "Київ-Чоп"
01.10.2013 | 19:39
Прес-служба Державного агентства автомобільних доріг

Протягом жовтня пішохідні переходи у с. Гурівщина, що на Київщині, та у с. Болярка Житомирської області обладнають світлофорними об’єктами. Таке рішення було прийняте виїзною групою експертів Укравтодору спільно зі спеціалістами Державтоінспекції на прохання мешканців цих сіл.

За словами місцевих жителів, більшість водіїв нехтують правилами дорожнього руху, не дотримуючись вимог попереджувальних знаків «Пішохідний перехід» та інформаційно-вказівних, що безпосередньо позначають місця переходів через проїзну частину. Водії не змінюють швидкості руху, не пропускають пішоходів, тим самим наражаючи мешканців на небезпеку та призводячи до аварійних ситуацій.

З огляду на це, в зоні пішохідного переходу у с. Гурівщина на км 34+280 буде змінено схему організації дорожнього руху в частині влаштування світлофорного об’єкту та поетапного зменшення швидкісного режиму до 50 км/год., а пішохідні переходи села Болярка – км 162+126 та 164+353 – будуть облаштовані світлофорними об’єктами за принципом визивної дії.

Проведений комплекс заходів дозволить значно збільшити ступінь безпеки та зменшити ризик аварійних ситуацій на зазначених ділянках дороги М-06 «Київ-Чоп».

 

версія для друку