українська російська англійська
До бюджетів надійшло 62,5 млн. гривень відшкодування втрат виробництва
02.10.2013 | 09:54
Прес-служба Державного агенства земельних ресурсів

Цього року бюджети різних рівнів поповнилися на 62,5 млн. грн., що надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Натепер з урахуванням надходжень за попередні роки використано 63,3 млн. гривень. З них: на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб – 0,3 млн. грн., на поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь – 4,2 млн. грн., на розроблення робочих проектів землеустрою з охорони земель – 1,8 млн. грн., на проведення заходів з охорони земель відповідно до робочих проектів землеустрою – 7,1 млн. гривень. Також 19,5 млн. грн. використано на проведення нормативної грошової оцінки земель, 21,9 млн. грн. – на інвентаризацію земель, 8,5 млн. грн. – на інші заходи.

З початку року із сільсько- та лісогосподарського виробництва вилучено понад 1 тис. га земель. З них: 975,41 га – сільськогосподарські угіддя та 68,79 га – лісові угіддя. Нараховано втрати сільсько- і лісогосподарського виробництва у сумі 50,5 млн. гривень.

На сьогодні в Україні на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад знаходиться 540,3 млн. грн, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

 

версія для друку