українська російська англійська
Микола Азаров: Тепло повинно бути не на папері, а в будинках
02.10.2013 | 11:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Тепло повинно бути не на папері, а в оселях і будинках, в школах, дитячих садках, лікарнях. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 2 жовтня 2013 року.

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, підготовка житлових будинків, об’єктів соціальної сфери та бюджетних установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період фактично завершена. У цілому підготовлено до роботи в зимових умовах 205 тисяч житлових будинків, понад 19 тисяч шкіл, 14 тисяч дитячих садків, 7 тисяч лікарень, біля 25 тисяч котелень, 2 тисячі водопровідних і 3 тисячі каналізаційних насосних станцій, 243 водопровідних та 847 каналізаційних очисних споруд. Чекають на зимову роботу понад 6 тисяч одиниць спеціалізованої техніки.

«Тепло повинно бути не на папері, а в оселях і будинках, в школах, дитячих садках, лікарнях, - наголосив Микола Азаров. -. Відповідальний за цей напрям - Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул. Він протягом всього опалювального сезону повинен координувати всі необхідні заходи для забезпечення людей теплом і водою».

Прем’єр-міністр зауважив, що, на жаль, запуск теплопостачання на наших часто зношених системах інколи може призвести до проривів. Тому особливу увагу Микола Азаров звернув на готовність аварійно-відновлювальних бригад і створення необхідних запасів матеріалів для ліквідації можливих аварій.

«Якщо вже такі неприємності і трапляться, головне, щоб негайно були вжиті необхідні заходи та надана оперативна допомога людям, аж поки теплопостачання не буде відновлене», - зазначив Прем’єр-міністр.

 

 

 

версія для друку