українська російська англійська
Уряд продовжує роботу з адаптації вітчизняного законодавства до європейського
02.10.2013 | 11:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд продовжує роботу з адаптації вітчизняного законодавства до європейського, сьогодні буде розглянуто низку відповідних змін. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час вступного слова на  засіданні Кабінету Міністрів 2 жовтня 2013 року.

«Сьогодні ми розглянемо Державну програму авіаційної безпеки та зміни до Повітряного кодексу, які приводять вітчизняне законодавство до міжнародних стандартів та рекомендованої практики щодо безпеки цивільної авіації», - зазначив Микола Азаров.

Також з метою адаптації вітчизняного законодавства до директив ЄС про загальні правила функціонування внутрішнього ринку електроенергії, а також для доступу до мережі транскордонної передачі електроенергії розроблено зміни до закону «Про електроенергетику», які теж будуть розглянуті сьогодні.

В контексті запровадження європейських директив в медичній сфері на схвалення членів Уряду виносяться Технічні регламенти щодо медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, медичних виробів для діагностики in vitro.

«Ця робота важлива як для забезпечення споживачів безпечними та ефективними медичними виробами, так і для конкурентоспроможності та визнання вітчизняної продукції», - зазначив Микола Азаров.

Також на сьогоднішньому засіданні Уряду буде схвалено проект Концепції головування України у 2014 році у Співдружності Незалежних Держав, який буде передано на затвердження Президенту України.

«Починаючи з 2010 року нам багато чого вдалося досягти у форматі багатостороннього співробітництва в рамках СНД, насамперед укласти Угоду про зону вільної торгівлі, - наголосив Прем’єр-міністр. - Наше завдання - нарощувати взаємовигідне співробітництво і домогтися функціонування зони вільної торгівлі без виключень і обмежень».

версія для друку