українська російська англійська
М.Азаров: Забезпечення шкіл сучасним обладнанням залишається першочерговим завданням
02.10.2013 | 12:26
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Уряду 2 жовтня 2013 року повідомив про новації навчального процесу у школах та наголосив на необхідності забезпечення шкіл комп’ютерами з метою виведення України у світові лідери з використання інформаційно-комунікаційних технологій.

За його словами, в Україні функціонує близько 20 тисяч загальноосвітніх навчальних закладів, в яких з минулого навчального року поступово впроваджується новий Державний стандарт початкової загальної освіти. Відповідно школи розпочали працювати за новими програмами і підручниками.

«Рішучим кроком стало впровадження у новому стандарті інформаційно-комунікаційних технологій, починаючи з 2 класу. Це основа для того, щоб вивести нашу країну у світові лідери з використання інформаційно-комунікаційних технологій», - наголосив Микола Азаров.

Він зазначив, що ще однією вимогою сучасності стало підвищення рівня знань іноземних мов,  вивчення яких усі школярі України тепер розпочинають з 1 класу.

Крім того, повідомив Прем'єр-міністр, у 2015/2016 навчальному році відбудеться завершення переходу початкової школи на новий зміст навчання, а з 1 вересня 2018 року почнеться перехід загальноосвітніх навчальних закладів на профільне навчання.

«Для цього треба створити нормативно-правове, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення. У зв'язку із зазначеним, забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів комп'ютерною технікою та навчальними кабінетами хімії, біології, фізики, географії та математики тощо залишається нашим першочерговим завданням», - наголосив Микола Азаров.

версія для друку