українська російська англійська
На Чернігівщині зросли обсяги роздрібної торгівлі
02.10.2013 | 14:44
Чернігівська ОДА

За січень-червень 2013р. через торгову мережу підприємств області реалізовано населенню споживчих товарів вартістю понад 3 млрд. грн., що майже на 11% більше у порівнянних цінах, ніж рік тому.

У структурі роздрібного товарообороту торгової мережі переважаюча частка (52%) припадала на непродовольчі товари. Обсяг їх продажу за цей період у порівнянних цінах зріс на 9,3% і становив 1609,5 млн. грн.

Суттєво збільшився продаж комп’ютерної та іншої обчислювальної техніки, товарів текстильних та галантереї, телекомунікаційного устаткування, посуду та наборів столових, побутових товарів неелектричних, меблів, дизельного пального, товарів парфумерно-косметичних та фармацевтичних.

Продовольчих товарів у роздрібній торговій мережі було реалізовано на 1461,2 млн. грн., що на 12,4% більше, ніж рік тому. Продаж продуктів харчування при цьому зріс на 21%, серед них найбільше – м’яса та птиці свіжих і заморожених, картоплі, овочів, круп та бобових, яєць, сиру сичужного, плавленого та кисломолочного, плодів, ягід, винограду, горіхів.

Кожним мешканцем області у торговій мережі підприємств у середньому було придбано товарів на 2,8 тис. грн.

версія для друку