українська російська англійська
Стебницьке підприємство "Полімінерал" продане
02.10.2013 | 15:10
Прес-служба Фонду державного майна

2 жовтня 2013 року Фонд державного майна успішно продав 93,52% акцій ПАТ Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал». Приватизація підприємства дозволить відновити його господарську діяльність та запровадити нові види діяльності завдяки реалізації інвестиційного проекту з відновлення роботи рудника та створення збагачувального комплексу із застосуванням сучасних технологій, здійсненню заходів з технологічного переозброєння та модернізації виробництва, його удосконалення, будівництва спелеолікарні. Інвестиційна програма передбачає кілька мільярдів гривень капіталовкладень.

Переможцем конкурсу стало ПАТ «КОМПАНІЯ РАЙЗ» (м. Київ). Переможець запропонував за пакет 56 млн. грн. Крім нього, у конкурсі взяло участь ТОВ «АГРОТРЕЙД НД» (м. Суми).

Як зазначив Голова ФДМУ Олександр Рябченко, це дуже добре, що сьогодні ми бачимо зацікавлених підприємством інвесторів. «Стебницький «Полімінерал» – яскравий приклад того, як важливо передавати підприємства на приватизацію вчасно. На жаль, підприємство вже не працювало шість років, коли його віддали на приватизацію. За цей час підприємство накопичили великі борги і значно втратило в ціні. Але сьогодні у підприємства є перспектива», – наголосив Олександр Рябченко

За його словами, одна з найважливіших цілей приватизації – розвивати підприємство.

«Головний показник ефективності приватизації – якщо воно після неї стало працювати краще. І наші головні партнери сьогодні – інвестори, які бачать перспективу українських підприємств», – підкреслив Голова ФДМУ.

Фонд державного майна оголосив конкурс з відкритістю пропонування ціни за методом аукціону з продажу 93,52% акцій ПАТ Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» 11.09.2013 року. Конкурс відбудеться 2 жовтня об 11.00 у ФДМУ.

Початкова ціна пакета складає 55,8 млн. грн..

Серед зобов’язань інвестора – відновлення основного виробництва (видобування калійної руди, виробництво міндобрив) та розвиток підприємства, погашення простроченої кредиторської заборгованості та заборгованості із заробітної плати, а також поетапне підвищення заробітної плати, реалізація інвестиційного проекту з відновлення роботи рудника та створення збагачувального комплексу із застосуванням сучасних технологій, будівництво спелеолікарні в підземних виробках підприємства, переозброєння і модернізація виробництва.

 

версія для друку