українська російська англійська
НКЦПФР підписала двосторонній меморандум з регулятором фондового ринку Йорданії
02.10.2013 | 15:34
Прес-служба Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підписала двосторонній меморандум про взаєморозуміння та обмін інформацією з Комісією з регулювання цінних паперів Йорданії.

«Налагодження більш тісної взаємодії із закордонними колегами є одним із наших ключових завдань у напрямі міжнародної співпраці. Що стосується наших партнерів із Близького Сходу, то підписання меморандуму дасть нам можливість більш тісно співпрацювати з регулятором ринку цінних паперів Йорданії. Відтепер між нашими регуляторами буде створена єдина система обміну професійним досвідом та інформацією, що допоможе функціонуванню наших ринків. Український регулятор завжди відкритий та готовий до плідної та результативної роботи з регуляторами інших держав», - наголосив Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР.

Документ регулює повноваження сторін, згідно з якими регулятори надаватимуть один одному відповіді на інформаційні запити, отримуватимуть дані про правопорушення та обмінюватимуться методологічними порадами в рамках законодавства про цінні папери та фондовий ринок.

Меморандум між регуляторами ринку цінних паперів було підписано в рамках другого засідання Спільної українсько-йорданської комісії з торговельно-економічного співробітництва.

версія для друку