українська російська англійська
У Севастополі пройшов форум винахідників, в якому взяли участь представники 40 країн
02.10.2013 | 15:46
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності

У Севастополі закінчили роботу ІХ Міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час» та VІІІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок.

Участь у роботі цьогорічного Салону в Севастополі взяли винахідники та національні інноваційні організації, товариства, асоціації, підприємства й фірми з майже 40 країн світу: Алжиру, Аргентини, Бельгії, Іспанії, Китаю, Кореї, Нігерії, Німеччини, Польщі, Румунії, США, Угорщини, Франції, Чехії та ін.

У рамках Салону відбулися виставка-ярмарок розробок і нових технологій у галузі енергоефективності та енергозбереження, виставки «Інновації в туризмі», «Культурні інновації», «Інновації в екології». Також було підбито підсумки Міжнародного конкурсу молодіжних інновацій і розробок для молоді віком до 25 років.

Від імені Державної служби інтелектуальної власності України та Державного підприємства «Український інститут промислової власності» переможцям було вручено спеціальні призи й почесні кубки.

Коментуючи результати Салону, Голова Державної служби Микола Ковіня зазначив: «Вважаю, що севастопольський Салон на сьогодні є найбільшим інтелектуальним творчим майданчиком в Україні, що надає учасникам унікальну можливість представити громаді свої досягнення, налагодити професійні зв’язки, окреслити шляхи співробітництва, у тому числі й міжнародного. Такі заходи, безперечно, позитивно позначаються на розвитку національної економіки, забезпечують формування ринку інтелектуальної власності, покращують імідж України на світовій арені».

З його слів, активна багаторічна участь у заході шанованих винахідників, фахівців галузі інтелектуальної власності, представників бізнесу, інноваційних організацій і підприємств багатьох країн, безсумнівно, підкреслює професійний успіх і високий рівень Салону.

 

 

 

версія для друку