українська російська англійська
Українське радіо оголосило конкурс пісень на слова Тараса Шевченка
02.10.2013 | 16:04
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

До 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка «Українське радіо»  оголосило музичний  конкурс «Нова пісенна Шевченкіана»,  учасники якого змагатимуться у написанні музичних творів на слова Великого Кобзаря.

Взяти у ньому участь можуть твори, написані у будь-якому стилі - рок, поп, танцювальна музика, авторська пісня музиканти, для яких поезія великого Кобзаря є стимулом для написання нових творів. Головна умова – пісні мають бути написані на слова Кобзаря і до цього часу вони не повинні  транслюватися в теле- та радіоефірі.

Пісні-переможці конкурсу транслюватимуться в ефірі Національної радіокомпанії України: на Першому каналі «Українського радіо», на «Радіо «Промінь»  та «Раідо Культура», а також увійдуть до CD-збірки «Нова пісенна Шевченкіана». Крім того, переможці конкурсу  будуть запрошені на  гала-концерт теле-радіопрограми «Мистецькі історії».

Конкурсний відбір фонограм триватиме   з 1 жовтня до 20 грудня, за підсумками конкурсу буде визначено 20 пісень-переможців.

 Щоб взяти участь у конкурсі, заявникам потрібно надіслати демо-версію своєї пісні на слова Тараса Шевченка  за адресою  220@nrcu.gov.ua , до фонограми обов'язково додаються контактні данні та  інформація про виконавця. Якщо демонстраційна версія пісні відповідає вимогам конкурсу, але не відповідає якості запису фонограм, музикантам буде надана можливість зробити якісний запис у професійній студії «Українського радіо».

 

версія для друку