українська російська англійська
Хмельницька АЕС визнана одним із кращих платників єдиного внеску в області
02.10.2013 | 16:40
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

За традицією, за підсумками роботи минулого року Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області визнало ВП «Хмельницька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» одним із кращих платників єдиного внеску в області.

Під час вручення нагороди колективу ВП «Хмельницька АЕС» начальник фінансового управління виконавчого комітету міської ради Валентина Кравчук висловила вдячність основному платнику податків міста за стабільну роботу підприємства, взаєморозуміння та своєчасно сплачені податки до бюджету міста, Пенсійного фонду України, що складає 76 відсотків від усіх надходжень.

Ця відзнака засвідчує виконання підприємством зобов’язань зі сплати єдиного соціального внеску до бюджету Пенсійного фонду України, забезпечення високого рівня соціального захисту найманих працівників, дотримання вимог чинного пенсійного законодавства про працю.

Злагоджена робота ВП «ХАЕС» дозволяє своєчасно наповнювати бюджет Пенсійного фонду та забезпечувати виплати пенсій та допомог.

Довідково

Хмельницька АЕС (ХАЕС) – розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені у 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції – покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.

Перевірки та експертизи, проведені державними і незалежними міжнародними експертами МАГАТЕ, Рискаудит, TACIS, ВАО АЕС, підтверджують високий рівень безпеки енергоблоків ХАЕС.

 

версія для друку