українська російська англійська
Держпідприємництва: За порушення строків видачі дозволів посадовці будуть покарані
02.10.2013 | 16:25
Прес-служба Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

На початку осені Голова Держпідприємництва Михайло Бродський змінив структуру відомства. Як відокремлений підрозділ було створено Управління державного нагляду та контролю, основною функцією якого є здійснення контролю за додержанням вимог законодавства з питань дозвільної системи та ліцензування. Контроль здійснюється шляхом проведення планових та позапланових перевірок.

Так, за скаргою підприємця у вересні посадовими особами управління було проведено позапланову перевірку дозвільного органу з питань розміщення реклами в місті Києві.

Причиною для скарги фізичної особи стала затримка видачі дозволу одним з департаментів Київської міської державної адміністрації.

За результатами перевірки, було виявлено факт порушення строків видачі документа дозвільного характеру, а саме дозволу на розміщення рекламного засобу. На керівника дозвільного органу посадовими особами було складено протокол про адміністративне правопорушення відповідно до ч.1 ст.166-10 Кодексу України про адміністративне правопорушення. ( сума штрафу 510 - 850 грн.). Матеріали справи направлені до суду.

Підприємці, пам’ятайте, якщо порушені ваші законні права з питань дозвільної системи та ліцензування, не бійтеся звертатися до Держпідприємництва для поновлення своїх прав: винні будуть покарані.

версія для друку