українська російська англійська
І. Прасолов обговорив з Карелом де Гухтом двостороннє співробітництво України з ЄС
02.10.2013 | 17:06
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Список індикаторів готовності України до підписання Угоди про асоціацію дає змогу говорити про достатній прогрес нашої країни у всіх сферах. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході зустрічі з членом Європейської Комісії з питань торгівлі Карелом де Гухтом, де був проаналізований поточний стан вирішення деяких питань двостороннього співробітництва з ЄС.

«Упевнений, що сьогоднішня зустріч з керівництвом нашої країни дає вам повну впевненість в тому, що список індикаторів готовності України для підписання Договору про асоціацію дає право говорити, що досягнутий достатній прогрес у всіх сферах. Хотів би вас запевнити, що позиція України щодо підписання договору про асоціацію залишається незмінною і послідовною. Ми дуже вдячні за підтримку з боку інституцій ЄС, зокрема Європейської Комісії та Європейського Парламенту», - сказав Міністр Ігор Прасолов.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо можливості застосування деяких положень угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС після підписання Угоди про асоціацію та схвалення її Європарламентом.

«Я уже сьогодні зустрічався з Прем’єр-міністром, Першим віце-прем’єром і Президентом, однак наша зустріч є дуже важливою, для того, щоб ми обговорили ті питання, які можуть виникнути після підписання Угоди про асоціацію у Вільнюсі. Я хотів би обговорити ті питання, які стосуються економічного сектору і, зокрема, бізнес-клімату. Я особливо хотів би почути ваші відповіді на ті проблеми, що існують у цій сфері і також ті підходи, які ви будете використовувати для вирішення  цих питань», - сказав Карел де Гухт.

«Уряд приділяє цьому питанню велику увагу. Ви знаєте, поставлено завдання Президентом Віктором Януковичем, що це - магістральний напрям нашої внутрішньої економічної політики», - зазначив Міністр.

Крім того, обговорювались питання можливості надання Євросоюзом фінансової і технічної допомоги Україні для імплементації угоди про зону вільної торгівлі, особливо в частині запровадження в нашій державі стандартів та технічних регламентів ЄС.

 

версія для друку