українська російська англійська
Українська делегація бере участь у Міжнародному форумі молоді ГУАМ
02.10.2013 | 17:34
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

У Тбілісі (Грузія) українська делегація на чолі з першим заступником Міністра молоді та спорту Сергієм Глущенком бере участь у Міжнародному форумі молоді країн-учасниць ГУАМ.

У рамках заходу перший заступник Міністра презентував основні напрями роботи відомства в сфері молодіжної політики. Сергій Глущенко назвав пріоритетні питання в діяльності, якими є сприяння в працевлаштуванні молоді, патріотичне виховання та пропаганда здорового способу життя.

За словами першого заступника Міністра молоді та спорту, для попередження негативних явищ необхідно залучати молодих людей до занять спортом і фізичною культурою, а також проводити систематичну профілактичну роботу.

Сергій Глущенко наголосив, що в різних країн є спільні проблеми, вирішити які легше разом, об'єднавши зусилля.

Представники Грузії, Азербайджану та Молдови розповіли про життя молоді в своїх країнах і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Додамо, що співробітництво Грузії, України, Азербайджану й Молдови в рамках ГУАМ розпочалося на зустрічі президентів цих країн 10 жовтня 1997 року під час саміту Ради Європи.

22 травня 2006 року підписано Статут Міжнародного форуму молоді країн ГУАМ, що стало офіційним початком роботи організації.

Діяльність форуму спрямовується на розробку та впровадження цільових комплексних молодіжних програм і підтримку ініціатив молоді.

версія для друку