українська російська англійська
Динаміка реєстрації емісії цінних паперів за вісім місяців 2013 року
03.10.2013 | 09:24
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підбила підсумки реєстрації емісії цінних паперів за вісім місяців поточного року.

Як стверджує Алла Папаіка, Директор Департаменту корпоративного управління і корпоративних фінансів НКЦПФР, за даний період спостерігалась позитивна динаміка у реєстрації емісії як акцій, так і облігацій на вітчизняному фондовому ринку.

«За вісім місяців цього року ми спостерігали позитивну динаміку в частині емісії акцій. Комісія зареєструвала 129 випусків таких цінних паперів, загальний обсяг склав майже 32,67 млрд. грн. Порівняно з аналогічним періодом 2012 року обсяг зареєстрованих випусків акцій збільшився на 17,99 млрд. грн», - зазначила вона.

А.Папаіка додала, що щодо ситуації з облігаціями, то в цьому сегменті також можна констатувати приріст показників. За вісім місяців 2013 року регулятор зареєстрував 173 випуски облігацій підприємств на загальну суму 25,73 млрд. грн., у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року цей показник збільшився на 3,62 млрд. грн.

Переважно свої цінні папери реєстрували компанії фінансового сектору (банки та страхові компанії) та підприємства сільськогосподарської галузі.

 

версія для друку